Projekty

Ostatnie projekty fotowoltaiczne

Ostatnio zrealizowane projekty farm fotowoltaicznych dowodzą mocną pozycję rynkową firmy Solstar Energy, każdy z projektów został zrealizowany od samego początku przez naszą firmę. Wierzymy, że dzięki inwestycji w odnawialne źródła energii dajemy szansę przyszłym pokoleniom na zmniejszenie zanieczyszczeń powietrza oraz życie w zgodzie z naturą.
Projekt Lubieszów 10 MW​ fotowoltaika

Projekt Lubieszów 10 MW

Elektrownia powstaje w miejscowości Lubieszów w województwie Lubuskim.

Instalacja o łącznej mocy 10 MW rozpoczęła swoją budowę w marcu 2022. Teren przeznaczony pod inwestycję to około 15 hektarów klasy IV,V oraz VI.

Planowany termin zakończenia prac przewiduje się na przełomie czerwca/lipca 2022.

Projekt Wymiarki 1MW

Powstała w roku 2021 instalacja fotowoltaiczna o mocy wytwórczej 1MWp położona jest w miejscowości Wymiarki w województwie Lubuskim.

Instalacja została oddana do użytku w czerwcu 2021 i również od tego miesiąca dostarcza do sieci elektroenergetycznej zieloną energię dzięki której wspierany jest lokalny oraz krajowy system elektroenergetyczny.

Projekt Wymiarki 1MW​

Projekt Konradowo 0,5 MW

Planowana w miejscowości Konradowo w województwie Lubuskim instalacja fotowoltaiczna o mocy 0,5 MW ma powstać w połowie roku 2023 i współgrać wraz z kontenerowym magazynem energii.

Projekt ORSK I oraz ORSK II

Projektowane 2 instalacje o łącznej mocy 2 MWp wraz z magazynem energii mają powstać w roku 2023 i zasilić lokalny system energetyczny w dużą dawkę zielonej energii

To tylko niektóre z naszych projektów

Nawiąż z nami współpracę. Wspólnie zrealizujemy równie atrakcyjny projekt fotowoltaiczny!